Videolar

Uzman Tv tarafından farklı yerlerle ilgili sorulan sorulara cevap verdim. UzmanTv’nin sorduğu İngiltere, Manchester, Cambridge, Antalya Kemer ve Avşa Adası hakkındaki sorulara verdiğim tüm cevapları UzmanTv websitesinden sırasıyla Yaşam-Seyahat-Tüm uzmanları gör bölümünden Onur Toraman yazan yere tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Bu videoda İngiltere seyahati sırasında İngilterede gezilecek yerler hakkında sorulan bir soruya cevap veriyorum.
Uzman Tv’de Manchester ile ilgili çeşitli sorulara cevaplar verdim. Bu cevaplardan bir tanesini buradan izleyebilirsiniz. Manchester, İngiltere, Cambridge ile ilgili diğer videolarıma Uzman Tv seyahat bölümünden ulaşabilirsiniz.

las vegasvideoGünah Şehri : Las Vegasta gecenin 4’ünde çektiğim bu videoda Las Vegasın merkezi denebilecek bir konumda en popüler otellerin ortasında kısa bir çekim yaptım. Las Vegasta Las Vegas Strip üzerinde dünyanın en büyük otelleri yer almakta. Bu otellerde aralıksız olarak hiç boşalmayan kumarhanelerde gece ile gündüzün birbirine karıştığı 24 saat yaşayan bir şehir görüntüsü veriyor. Las Vegas Strip üzrinde bulunan oteller birbirine çok yakın hatta birbirleriyle iç içe geçmiş durumda. Hiç sokağa çıkmadan birkaç oteli iç içe geçerek gezebilirsiniz.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=EkxkYdSQ9Fc[/youtube]

sf streetSokaklar Arasında En Virajlısı : San Francisconun yokuşlu sokakları bir çok filmde karşıma çıkmıştı. San Franciscoya gidince gerçekten başka hiç bir şehirde görmenin mümkün olmadığı bu caddeler hemen dikkat çekiyor. Benim ilk anda aklıma gelen Kasımda aşk başkadır, Hulk filmlerinde San Francisconun sokakları sürekli gösterilmekteydi. Hatırladığım kadarıyla Burak Kut’un Yaşandı bitti klibi de San Francisco sokaklarında çekilmişti. Bu sokaklar arasında en ilginci ise Lombard street’tir. San Franciscoda burayı görmeye gittiğimde bu videoyu çektim. Videonun ortasında caddenin başında eski model bir araba da stop ediyor.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3rm8Dlg1V4E[/youtube]

el iziÜnlülerin El İzleri : Hollywood sinema açısından dünyanın en popüler yeri. Benim gittiğim zaman tesadüfen aynı hafta Oscar ödül törenlerinin yapılacakmış. bundan dolayı Hollywood bulvarı ana yolu tamamen kapatılmıştı. Caddenin her yerinde Oscar ödül töreni hazırlıkları yapılmaktaydı. Hollywood da gezerken bu caddenin en kalabalık yeri turistlerin en fazla ilgi gösterdiği yer Çin tiyatrosunun önüydü. Burası ünlülerin el izlerinin bulunduğu yerdir. Herkes buraya gelip burada bulunduğunu ispatlarcasına fotoğraf çekiliyordu. Ben de burada kısa bir video çektim ve burayı kısaca anlattım.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OSjrJ2aAU7w[/youtube]

san francisco köprüAmerikanın simgesi : Bu videoya konu olan San Franciscoda ki Golden Gate köprüsü Amerikanın dünyada Özgürlük heykelinden sonra en çok bilinen simgesi olarak kabul edilmektedir. Ben de Golden Gate köprüsünü gezmeye gittiğimde Golden gate köprüsü girişinde bulunan Köprüyle ilgili hediyelik eşyaların satıldığı dükkanda gösterilen bu köprünün yapılışını anlatan görüntüleri videoya çektim.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7O3Fkb8pkMg[/youtube]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir