Onur Air’den puanla uçuran program

ucak-1Yerli havayolu firmalarından Onur Air de, puanla uçuran yolcu programına sahip havayolu firmaları arasına katıldı. Daha önce farklı havayolu şirketlerinde görmeye alışık olduğumuz ve uçtukça puan kazandıran sistemde yolcular biriken puanlarıyla ücretsiz uçuş yapabiliyor.

OnurExtra” adıyla bilinen sistem sayesinde yolcular, tüm Onur Air seferlerinde uçtukça puan kazanarak, kazandıkları puanlarla bedava uçma imkanı elde ediyorlar.

Kazandıkça uçuran havayolu programına üye olmak oldukça kolay. Onur Air’in web sitesindeki formu doldurup sisteme kolayca üye olabiliyor, cep telefonu numaranızla birçok işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

onurairSınırsız koltuk kontenjanı sunan programda, puanlarınızla istediğiniz anda, istediğiniz yere kolayca uçabiliyorsunuz. OnurExtra üyesi olanlar rezervasyon konusunda da zorluk yaşamıyor. Sisteme kayıtlıysanız, üye numaranızı girdiğinizde bilgileriniz otomatik olarak ekrana yansıyor, bilet alırken kişisel bilgilerinizi yeniden girmenize gerek kalmıyor. Sadece seyahat edeceğiniz bölgeyi ve saati seçmeniz yeterli oluyor. OnurExtra programında uçtukça puan kazanıyorsunuz. Puan hesabı konusunda kafa yormanıza da gerek yok. Her uçuşunuzda belirli miktar puan kazanıp, bu puanları rahatça kullanabiliyorsunuz. Net bilet ücretinizin %8’ine kadar puan kazanma olanağınız var. Net bilet ücretinizin extra esnek biletlerde %8’i, esnek biletlerde %4’ü kadar puan kazanabiliyorsunuz. Promosyon biletlerde ise bilet ücretinizin %2’si oranında puan kazanımı elde ediyorsunuz. Biriktirdiğiniz puanlarınızla kendinize ve sevdiklerinize ödül bilet de alabilirsiniz.

Puanlarınızla satın alacağınız ödül bileti istediğiniz zaman, istediğiniz uçuşta kullanabilirsiniz. Puanınız yeterli olmadığında puan satın alarak puanınızı tamamlayabilir ve böylece dilediğiniz yere rahatça uçabilirsiniz. Puan satın almak son derece basit. Bunun için bileti ödeme aşamasında ekranda beliren ‘’Puan satın al’’ butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı seçmeniz yeterli. Sonrasında puanlarınızla biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Kullanımı kolay ve avantajlı bir müşteri sadakat programına katılmak istiyorsanız, OnurExtra’yı tercih edebilirsiniz. OnurExtra’ya OnurAir’in web sitesinden ve 0850 210 6687 numaralı çağrı merkezinden üye olabilirsiniz. OnurExtra’nın uçuran fırsatlarıyla uygun fiyata uçak bileti bulmanız mümkün. Onur Air uçak biletlerini uygun fiyat fırsatlarıyla bulmanın bir diğer yolu ise Ucakbileti.com. Ucakbileti.com’da farklı hava yolu firmalarının uçuş bilgilerini ve fiyatlarını inceleyip Onur Air’in en ucuz uçak biletleri seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir