İLETİŞİM

iletişimBenimle Gezipartisi websitesiyle ilgili reklam veya tanıtım konularında iletişime geçmek için, gezi@gezipartisi.com mail adresinden, gitmeyi düşündüğünüz gezi tatil yerleri ile ilgili fikir almak veya soru sormak için ilgili makalelerin yorum bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

 

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

2 thoughts on “İLETİŞİM

  1. öncelikle çok güze bir blogunuz var ben engelliyim ve gidip göremiyeceğim yerler hakkında bilgi sahibi olmak mutluluk veriyor teşekkürler çocukluk hayalimdi gerçek olmadı dünyayı gezicem kendime oraları hatırlatcak küçük hatıralar alcam derdim ama yapamadım gidip görüp yazmanız süper enazından okuyorum e bülten sisteminiz varm …….gidip görmüyoruz oraya nadir hiçbir hatıra mda olmucak ama olsun

    • Merhaba Cansu hanım. Öncelikle blogumu, yazdığım yazıları beğenmenize çok memnun oldum. Dilerim bir gün sizde görmek istediğiniz yerlere gidersiniz. Almak istediğiniz hatıraları alırsınız. Blogumda e-bülten kullanmıyorum. Dilerseniz size yurtdışı gezilerimde kendim için aldığım gittiğim ülkelerle ilgili birkaç ufak tefek hatırayı kargo ile gönderebilirim. Bana mail adresim üzerinden ulaşıp gerekli kargo bilgilerini verirseniz memnun olurum. İyi günler diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir