HAKKIMDA

amerikaOnur Toraman 1982’de İstanbul’da doğdum. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümünden 2004 yılında mezun oldum. Üniversiteden sonra 1 sene Londra’da yaşadım. Hayatımda ilk defa yurtdışına çıkmıştım. Daha önceden başka ülkelere gitmek gibi bir isteğim yoktu. Londrada yaşadıktan sonra bütün dünyayı gezmek istediğimin farkına vardım. Her gittiğim ülkede başka kültürler bizden çok farklı yaşam tarzları farklı hayatlar görmek bende her yeri görme isteği uyandırdı. O gün bu gündür geziyorum.

Gezi Partisi sitesi yurt dışında ve yurt içinde gezilmesi gereken yerler ile ilgili gezi yazıları ve gezi rehberlerinin bulunduğu bir gezi blog sitesidir. Gezi Partisi blogunun içinde bulunan yazılar %100 özgündür. Her şehir veya ülke hakkında yazılan yazılar bizzat oraya gitmiş kişiler tarafından yazılmıştır.Gidilmemiş hiçbir yer ile ilgili internetten araştırma yapılarak yazı yazılmamıştır. Yazıların %80’i bana ait %20’si ise çevremdeki arkadaşlarım tarafından kaleme alınmıştır.

İngilterede Londra, Cambridge, Manchester, Newcastle, Chester, Blackpool, Oxford, York, Liverpool, Peterborough, Amerikada Los Angeles, San Francisco, Las Vegas, Hollandada Amsterdam, İtalyada Roma, Milano, Fransada  Paris, Nice, Monaco, Cannes, Taylandda Bangkok, Pattaya, İspanyada Barselona, Belçikada Brüksel, Brugge, Almanyada Münih, Manheim, Düsseldorf, Köln, Duisburg, Dortmund, Lünen, Essen, Oberhausen, Dresden,  Gallerde Cardiff,  İskoçyada Edinburgh,  Macaristanda Budapeşte, Avusturyada Viyana, Çek Cumhuriyetinde Prag,  Slovakyada Bratislava, Çinde Hong Kong, Birleşik Arap Emirliklerinde Dubai, Abu Dhabi ve Singapur şehirlerini gezdim. İngilterede 1 sene yaşamış olduğum ve daha sonra da İngiltereye toplamda 10 defa gittiğimden dolayı İngiltereyi gezdiğim diğer ülkelerden daha iyi bilirim.

Benimle gezipartisi websitesiyle ilgili reklam veya tanıtım konularında iletişime geçmek için gezi@gezipartisi.com mail adresinden iletişim kurabilirsiniz.

9 thoughts on “HAKKIMDA

  1. Merhaba,
    Sabah öylesine bir bakıp çıkayım derken, şimdi daha meraklı meraklı yazılarınızı okuyorum. O kadar çok ülke ve yer gezmek keyiflidir tabi ki ama bir de sıkılmadan bunları yazmanız harika. (Ben olsam sıkılırdım sanırım bir süre sonra 🙂 ) Ülke ülke haritaya benzettim sizi. Kişinin bir ülkeye gitmek istediğinde sizin yazılarınıza göz atması yeterli. Herşey çok açık bir şekilde anlatılmış. 6 saattir sizin sayfanızda dolandığıma inanamıyorumm 🙂 🙁 :/ Bu güzel yazılarınızın devamını bekliyorum. Emeginize sağlık ^^

    • Beğenmenize çok sevindim. Blog açmanın en zor tarafı olan yazı yazmaktan bende bazen sıkılıyorum. Böyle yorumlar insanı daha da teşvik ediyor. Teşekkürler.

  2. Çok güzel bir blog olmuş, okumaktan inanılmaz keyif aldım. Kendim gitmiş kadar oldum 🙂 Mükemmel bir blog emeğine sağlık..

  3. gördügüm en özgün gezi blogu. gidilecek yerlerin her türlü bilgisini detaylı sekilde paylasıyorsunuz.Anlatımınızda cok güzel böyle bir blog hazırladıgınız için tesekkür ederim. Gezdiginiz yerleri yazmayı bırakmayın 🙂

  4. çok güzel bir blog olmuş elinize sağlık …. bende alışkanlık oldu her sabah iş yerine geldiğimde sizin bloğunuzu okumadan işe başlayamıyorum. teşekkür ederiz. bize böyle bir blog açıp bilgilendiriğiniz için…

    • Çok teşekkürler. Ufacıkta olsa yazdıklarımın size faydası dokunuyorsa çok sevindim. Bu şekilde güzel yorumlar beni daha çok yazmam, bloguma daha çok vakit ayırmam için teşvik ediyor. Gidipte yazamadığım daha pek çok yazı var. En kısa zamanda onları da yazacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir